0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  France Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
۲
۱
FC Toulouse
inprogress
۱۹:۳۰
ES Troyes AC
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  England Premier League
Manchester United
۲
۱
Crystal Palace FC
Finished
۱۸:۳۰
Everton
۱
۰
Arsenal
Finished
۱۶:۰۰
Newcastle United FC
۱
۰
West Ham United
inprogress
۲۱:۰۰
Brighton and Hove Albion
۱
۰
Bournemouth AFC
Finished
۱۸:۳۰
Brentford
۳
۰
Southampton FC
Finished
۱۸:۳۰
Aston Villa
۲
۴
Leicester City
Finished
۱۸:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۳
۰
Liverpool
Finished
۱۸:۳۰
  Spain La Liga
Atletico Madrid
۰
۰
Getafe
inprogress
۲۱:۰۰
RCD Espanyol
۱
۱
Osasuna
Finished
۱۶:۳۰
Elche
۳
۱
Villarreal CF
Finished
۱۸:۴۵
  Portugal Primeira Liga
SL Benfica
-
-
Casa Pia Atletico
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Santa Clara
۲
۲
Boavista FC
Finished
۱۹:۰۰
  Italy Serie A
AS Roma
۲
۰
Empoli
inprogress
۲۰:۳۰
Cremonese
۰
۲
Lecce
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga
Borussia Dortmund
۵
۱
SC Freiburg
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Monchengladbach
۰
۰
FC Schalke 04
inprogress
۲۱:۰۰
1. FC Koln
۰
۰
RB Leipzig
Finished
۱۸:۰۰
Eintracht Frankfurt
۳
۰
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
۲
۱
1. FSV Mainz 05
Finished
۱۸:۰۰
VfL Bochum
۵
۲
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
  Scotland Premiership
Glasgow Rangers FC
۲
۱
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۳
۱
Dundee United FC
Finished
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۳
۱
Motherwell
Finished
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۰
۱
Hibernian FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Livingston
۳
۱
Kilmarnock
Finished
۱۸:۳۰
  Qatar Stars League
Al Duhail
۲
۱
Al-Ahli Doha
inprogress
۱۹:۳۰
Al Sadd
۲
۰
Umm Salal
Finished
۱۷:۰۵
Al-Rayyan
۰
۳
Al Arabi
inprogress
۱۹:۳۰
Al-Wakra
۰
۴
Al-Gharafa
Finished
۱۷:۰۵
  Turkey Super Lig
Sivasspor
۱
۰
Besiktas JK
Finished
۱۶:۳۰
Antalyaspor
۱
۰
Gazisehir Gaziantep FK
inprogress
۱۹:۳۰
Ankaragucu
۰
۲
Fatih Karagumruk
Finished
۱۴:۰۰
  United Arab Emirates Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
۵
۱
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۷:۰۰
Baniyas FC
۰
۴
Al Sharjah SCC
inprogress
۱۹:۴۵
Ajman
۴
۱
Al-Nasr
Finished
۱۷:۰۰
  Netherlands Eredivisie
FC Volendam
-
-
AZ Alkmaar
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۱
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۰۰
Curico Unido
۲
۱
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
  Australia A-League
Adelaide United FC
۲
۱
Brisbane Roar FC
Finished
۱۲:۱۵
Sydney FC
۳
۲
Central Coast Mariners
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne City FC
۶
۱
Macarthur FC
Finished
۰۹:۳۰
Perth Glory
۲
۲
Newcastle United Jets
Finished
۱۵:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Tigre
۲
۲
Rosario Central
Finished
۰۲:۳۰
Newell's Old Boys
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۲:۳۰
  England Championship
Rotherham United FC
۰
۰
Sheffield United FC
Finished
۱۶:۰۰
Middlesbrough FC
۳
۰
Blackpool FC
Finished
۱۸:۳۰
Norwich City FC
۰
۳
Burnley FC
Finished
۱۶:۰۰
Luton Town
۱
۰
Stoke City FC
Finished
۱۸:۳۰
Swansea City
۳
۴
Birmingham City FC
Finished
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۱
۱
Queens Park Rangers FC
Finished
۱۸:۳۰
Reading
۲
۲
Watford FC
Finished
۱۸:۳۰
Hull City AFC
۱
۰
Cardiff City FC
Finished
۱۸:۳۰
Millwall
۱
۱
Sunderland
Finished
۱۸:۳۰
Preston North End FC
۱
۲
Bristol City FC
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Toluca (W)
۰
۰
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۲:۳۰
Atlas (W)
۱
۲
FC Juarez (W)
Finished
۰۴:۳۵
Cruz Azul (W)
-
-
Unam Pumas (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Tai
۰
۱
Al-Ittihad
Finished
۱۶:۳۰
Al Feiha
۲
۰
Al-Wahda
Finished
۱۸:۳۰
  World FIFA Club World Cup
Seattle Sounders
۰
۰
Al Ahly Cairo
inprogress
۲۰:۳۰
WAC Wydad Casablanca
۱
۲
Al Hilal Riyadh
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Brasiliense
Brasiliense FC
۱
۲
SE Gama
Finished
۰۱:۳۰
Paranoa EC
-
-
Brasilia FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Colombia Primera A
Deportivo Pereira
۲
۱
Atletico Huila
Finished
۰۲:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۰
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۵:۳۰
  England League One
Derby County
۵
۰
Morecambe FC
Finished
۱۸:۳۰
Bolton Wanderers
۱
۰
Cheltenham Town
Finished
۱۸:۳۰
Fleetwood Town
۲
۳
Burton Albion
Finished
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday FC
۱
۰
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۰
۳
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
Cambridge United
۱
۱
Ipswich Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Exeter City FC
۱
۲
Charlton Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Port Vale
۰
۳
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Portsmouth
۱
۱
Barnsley FC
Finished
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۰
۲
Milton Keynes Dons FC
Finished
۱۸:۳۰
Oxford United
۰
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
۰
۲
Peterborough United
Finished
۱۸:۳۰
  South America South American Championship U20
Brazil U20
۳
۰
Venezuela U20
Finished
۰۲:۰۰
Colombia U20
۳
۰
Paraguay U20
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Primera Division
Juventud Pinulteca FC
۲
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۰۱:۰۰
Solola
۰
۰
Deportivo San Pedro
inprogress
۲۰:۳۰
  Panama Liga Prom
CD Arabe Unido Reserves
۱
۰
CD Centenario
Finished
۰۰:۳۰
Udelas FC
۱
۲
SD Atletico Nacional
Finished
۰۱:۳۰
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۲
Guairena FC
Finished
۰۰:۳۰
Guarani Asuncion
۲
۲
Sportivo Ameliano
Finished
۰۳:۰۰
  Indonesia Liga 1
Arema Malang
۰
۱
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
Persik Kediri
۱
۲
PSIS Semarang
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
Necaxa
۱
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۴:۳۰
Mazatlan FC
۲
۳
FC Juarez
Finished
۰۶:۳۵
  Hong Kong Premier League
Wofoo Tai Po
۱
۲
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong U23 Football Team
۱
۳
Southern District Rsa
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
Pardubice
۰
۱
SK Slavia Praha
inprogress
۲۰:۳۰
FK Teplice
۰
۵
FC Banik Ostrava
Finished
۱۷:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۲
۲
FC Zlin
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۰
۰
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۳۰
  Venezuela Primera Division
Caracas FC
۰
۰
Carabobo FC
Finished
۰۰:۳۰
Zamora FC
۲
۰
CD Hermanos Colmenares
Finished
۰۳:۰۰
  Australia A-League Women
Melbourne Victory (W)
۳
۱
Western Sydney Wanderers FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Sydney FC (W)
۳
۰
Melbourne City FC (W)
Finished
۰۶:۵۰
Western United FC (W)
۱
۳
Perth Glory (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD San Fernando
۱
۱
Las Palmas B
Finished
۰۰:۳۰
Panaderia Pulido
۳
۰
UD Ibarra
Finished
۱۵:۳۰
CF Estrella
۰
۰
UD Gran Tarajal
inprogress
۲۰:۳۰
UD Tamaraceite
۱
۰
CD Santa Ursula
Finished
۱۶:۰۰
Union Sur Yaiza
۰
۰
Arucas CF
inprogress
۲۱:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
۱
۰
Piast Gliwice
Finished
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze
۰
۰
Lechia Gdansk
inprogress
۲۰:۰۰
  Croatia HNL
NK Slaven Belupo Koprivnica
۱
۱
GNK Dinamo Zagreb
inprogress
۲۰:۰۰
NK Lokomotiva Zagreb
۱
۰
NK Osijek
Finished
۱۷:۳۰
  Azerbaijan Premier League
Kapaz
۱
۱
FK Qarabag
Finished
۱۳:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Deportivo Saprissa
۱
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۴۵
Santos de Guapiles
۲
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۳:۰۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۰
۰
Herrera FC
Finished
۰۴:۳۰
  Kenya Premier League
Kenya Commercial Bank Nairobi
۲
۱
Mathare United
Finished
۱۳:۳۰
Wazito FC
۰
۱
Sofapaka
Finished
۱۵:۳۰
Tusker FC
۱
۱
Kariobangi Sharks
Finished
۱۵:۳۰
FC Talanta
۰
۱
Bandari FC
Finished
۱۵:۴۵
Gor Mahia
۱
۰
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
Kakamega Homeboyz
۰
۱
Posta Rangers FC
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Leviatan FC
۱
۴
Escorpiones FC
Finished
۰۰:۳۰
Halcones de Zapopan
۰
۳
Tritones Vallarta MFC
Finished
۰۰:۳۰
CF Pachuca 2
۸
۰
Real De Arteaga
Finished
۰۱:۳۰
Correcaminos II
۲
۲
Lobos ULMX
inprogress
۱۹:۳۰
Leones Negros UDG II
۰
۰
Chihuahua FC
inprogress
۲۰:۳۰
Cimarrones de Sonora FC II
۰
۰
Tecos
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia New South Wales League One
Central Coast United
۱
۱
Mounties Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
Bankstown City Lions
۳
۳
Hills United Brumbies
Finished
۱۲:۰۰
Inter Lions FC
۶
۱
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
St. George Saints
۱
۲
Macarthur Rams
Finished
۱۱:۳۰
Northern Tigers
۰
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۱:۳۰
Hakoah Sydney City East
۲
۰
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۲:۰۰
Dunbar Rovers FC
۰
۱
SD Raiders FC
Finished
۱۱:۳۰
  France Division 1 Women
Paris FC (W)
۲
۰
Dijon FC (W)
Finished
۱۶:۱۵
Rodez AF (W)
۰
۵
Olympique Lyonnais (W)
Finished
۱۶:۱۵
Soyaux Asj (W)
۰
۴
Fleury 91 FC (W)
Finished
۱۶:۱۵
EA Guingamp (W)
۲
۰
Stade Reims (W)
Finished
۱۶:۱۵
  Belgium First Division B
RWD Molenbeek
۳
۱
SL16
Finished
۱۸:۳۰
  Switzerland Super League
Grasshopper Club Zurich
۰
۰
FC Basel
inprogress
۲۰:۳۰
  Belgium First Division A
R.F.C. Seraing
۱
۰
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۲۰:۴۵
Eupen
۰
۰
KVC Westerlo
inprogress
۲۰:۴۵
Cercle Brugge KSV
۱
۱
Standard Liege
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Deportivo Moron
۰
۱
Almagro
Finished
۰۳:۴۰
Estudiantes Rio Cuarto
۰
۱
San Martin Tucuman
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL New South Wales
NWS Spirit FC
۲
۰
Northbridge Bulls FC Academy
Finished
۱۰:۰۰
St George City FA
۳
۴
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۱:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Bendel Insurance
۰
۰
Gombe United
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga I
Rapid Bucuresti
-
-
SC FC Voluntari SA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AFC Hermannstadt
۱
۱
Campionii FC Arges
Finished
۱۶:۰۰
  Serbia Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۱
۱
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۸:۳۰
Spartak Subotica
۰
۱
FK Cukaricki Stankom
inprogress
۲۰:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۰
۱
FK Vozdovac
Finished
۱۵:۳۰
FK Radnicki Nis
۲
۱
Mladost Lucani
Finished
۱۶:۳۰
  Bangladesh Premier League
Sheikh Jamal
۱
۲
Abahani Limited
Finished
۱۲:۴۵
Sheikh Russell KC
۱
۰
Azampur FC Uttara
Finished
۱۲:۴۵
Bangladesh Police Club
۲
۰
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۲:۴۵
  Antigua and Barbuda Premier Division
Parham FC
۰
۲
Greenbay Hoppers FC
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Primera B
Cucuta Deportivo
۱
۰
Orsomarso
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Bundesliga U19
VfB Stuttgart U19
۲
۲
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۴:۳۰
Eintracht Frankfurt U19
۰
۲
Karlsruher SC U19
Finished
۱۵:۳۰
Darmstadt 98 U19
۱
۲
FC Augsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
1 FC Union Berlin U19
۴
۰
Hansa Rostock U19
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Heidenheim U19
۰
۲
Bayern Munich U19
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen U19
۳
۲
FC St. Pauli U19
Finished
۱۴:۳۰
Dynamo Dresden U19
۳
۰
Berliner AK 07 U19
Finished
۱۵:۳۰
  Spain LaLiga 2
Tenerife
۰
۰
Albacete Balompie
inprogress
۲۱:۰۰
Leganes
۱
۰
Real Sporting de Gijon
Finished
۱۸:۴۵
SD Huesca
۱
۰
CD Mirandes
Finished
۱۸:۴۵
  Greece Super League
PAE Ionikos Nikaias
۰
۰
Aris Thessaloniki
inprogress
۲۰:۳۰
OFI FC
۰
۰
Pas Giannina
Finished
۱۸:۳۰
  Cyprus 1. Division
Karmiotissa Pano Polemidion
۱
۳
AEK Larnaca
Finished
۱۶:۳۰
Olympiakos Nicosia FC
۱
۲
Enosis Neon Paralimni FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
TSV Eintracht Braunschweig
۲
۰
FC Heidenheim 1846
Finished
۱۵:۳۰
FC Kaiserslautern
۲
۱
KSV Holstein Kiel
Finished
۱۵:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۱
۳
Arminia Bielefeld
Finished
۱۵:۳۰
  Portugal Liga Segunda
UD Oliveirense
۲
۲
Vilafranquense
Finished
۱۴:۳۰
Moreirense
۱
۰
Academico Viseu
Finished
۱۷:۳۰
FC Porto B
۱
۲
Belenenses
Finished
۱۹:۰۰
Nacional Madeira Funchal
۳
۱
SCU Torreense
Finished
۱۹:۰۰
  Italy Campionato Primavera 2
SS Monopoli 1966 U19
۰
۱
Lazio U19
Finished
۱۴:۰۰
Pordenone U19
۲
۲
Como U19
Finished
۱۳:۳۰
US Salernitana U19
۱
۱
Spezia U19
Finished
۱۳:۳۰
Virtus Entella U19
۴
۳
Pescara U19
Finished
۱۴:۰۰
Venezia FC U19
۱
۰
Alessandria U19
Finished
۱۷:۳۰
Reggina U19
۱
۰
Imolese U19
Finished
۱۳:۰۰
Ternana U19
۲
۲
Cosenza Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
Genoa U19
۶
۰
Albinoleffe U19
Finished
۱۶:۳۰
Parma U19
۱
۱
Cremonese U19
Finished
۱۷:۰۰
Viterbese Castrense U19
۱
۲
Perugia U19
Finished
۱۷:۰۰
Reggiana U19
۱
۱
Cittadella U19
Finished
۱۷:۰۰
Ascoli U19
۱
۱
Benevento Calcio U19
Finished
۱۶:۳۰
LR Vicenza U19
۱
۰
AC FeralpiSalo U19
Finished
۱۷:۰۰
Brescia U19
۰
۵
Spal U19
Finished
۱۷:۰۰
Monza U19
۲
۰
Padova U19
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Fatih Karagumruk U19
۰
۸
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Pendikspor U19
۱
۰
Genclerbirligi U19
Finished
۱۲:۳۰
Trabzonspor U19
۲
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۲
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
Eyupspor U19
۱
۰
Eskisehirspor U19
Finished
۱۳:۰۰
Istanbulspor U19
۱
۴
Galatasaray U19
Finished
۱۲:۳۰
Erokspor U19
۱
۱
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۰
Kayserispor U19
Finished
۱۲:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۴
۰
Hatayspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Besiktas JK U19
۳
۲
Umraniyespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Tuzlaspor U19
۲
۰
Afjet Afyonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Sivasspor U19
۲
۰
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Alanyaspor U19
۰
۰
Gaziantep BB U19
Finished
۱۲:۳۰
Giresunspor U19
۴
۳
Antalyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Erzurum BB U19
۰
۲
Samsunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
FC Flora Tallinn II
۲
۱
FC Tallinn
Finished
۱۱:۳۰
MKF Chrudim
۰
۳
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۳:۳۰
Shelbourne FC
۱
۰
Bray Wanderers AFC
Finished
۱۴:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast United
Finished
۱۲:۳۰
FC Graffin Vlasim
۴
۲
SK Benesov
Finished
۱۳:۳۰
Arka Gdynia
۲
۱
Radunia Stezyca
Finished
۱۳:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۵
۱
Pärnu JK
Finished
۱۶:۳۰
Jerv
۵
۲
Flekkeroy IL
Finished
۱۶:۳۰
Moreton Bay United
۲
۰
Brisbane City
Finished
۱۰:۳۰
FK Apos Blansko
۱
۴
TJ Start Brno
Finished
۱۳:۰۰
FC Dinamo Bucuresti
۵
۰
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۳:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۲
۰
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۳:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۶
۳
MKS Kluczbork
Finished
۱۳:۳۰
Skive IF
۳
۱
Holstebro
Finished
۱۴:۰۰
FC Red Bull Salzburg
۳
۴
Grazer AK 1902
Finished
۱۴:۰۰
Bryne FK
۳
۰
Sandnes Ulf
Finished
۱۵:۳۰
SC Sparkasse Elin Weiz
۲
۱
TUS Heiligenkreuz
Finished
۱۲:۳۰
Motorlet Praha
۳
۱
SK Cesky Brod
Finished
۱۲:۳۰
Trinec
۷
۲
Frydek Mistek
Finished
۱۲:۳۰
Metalurgistul Cugir
۱
۲
Viitorul Selimbar
Finished
۱۲:۳۰
Vyskov
۳
۱
Unicov
Finished
۱۳:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۲
۱
Slavia Prague B
Finished
۱۳:۳۰
Viimsi JK
۱
۱
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۳:۳۰
AC Dukla Praha
۱
۱
Slovan Velvary
Finished
۱۳:۳۰
Hellerup IK
۱
۳
Vanlose
Finished
۱۴:۰۰
Gornik Polkowice
۴
۲
Sleza Wroclaw
Finished
۱۴:۳۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۲
۰
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۱۴:۳۰
IMT Novi Belgrade
۵
۳
FK Rad Belgrade
Finished
۱۴:۳۰
Bronshoj BK
۱
۱
FA 2000
Finished
۱۴:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۱
۳
Garbarnia
Finished
۱۴:۳۰
GAIS
۲
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۴:۳۰
BSK Bijelo Brdo
۴
۱
NK Granicar Zupanja
Finished
۱۵:۳۰
IK Brage Borlange
۱
۱
Orebro SK
Finished
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen
۱
۱
Hillerod
Finished
۱۶:۰۰
TSV Hartberg
۰
۳
FC Spartak Trnava
Finished
۱۶:۳۰
Kongsvinger IL
۰
۲
Fredrikstad FK
Finished
۱۶:۳۰
KS Ruch Chorzow
۱
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۰
Trelleborgs FF
Finished
۱۶:۳۰
ND Gorica
۱
۰
Aluminij
Finished
۱۶:۳۰
Mjondalen IF
۵
۰
Grorud
Finished
۱۶:۳۰
Keflavik
۲
۱
KA Akureyri
Finished
۱۷:۳۰
Osters IF Vaxjo
۲
۱
Skovde AIK
Finished
۱۷:۳۰
Harju Jalgpallikool
۰
۱
Tallinna JK Legion
Finished
۱۷:۳۰
Stal Rzeszow
۰
۱
ZKS Stal Stalowa Wola
inprogress
۲۰:۳۰
FK Slovan Duslo Sala
۱
۱
FK Raca Bratislava
Finished
۱۲:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۱
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
Hradec Kralove B
۴
۳
SK Vysoke Myto
Finished
۱۲:۳۰
Podbrezova
۱
۳
Tatran Presov
Finished
۱۳:۰۰
KS Hutnik Krakow
۳
۰
Odra Wodzislaw
Finished
۱۳:۳۰
GKS 71 Tychy
۱
۳
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۳:۳۰
ND Beltinci
۲
۱
NK Bistra
Finished
۱۳:۳۰
Kolding IF
۳
۱
Dalum
Finished
۱۳:۳۰
CSA Steaua Bucuresti
۱
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
KFUM Oslo
۰
۳
Sandefjord
Finished
۱۳:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۱
۲
SCM Zalau
Finished
۱۳:۳۰
Viitorul Simian
۰
۲
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۳:۳۰
NK Domzale
۳
۲
FC Rukh Lviv
Finished
۱۳:۳۰
SAK Klagenfurt
۲
۰
Asko Wolfnitz
Finished
۱۴:۱۵
Pogon Siedlce
۳
۱
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۴:۳۰
KKS 1925 Kalisz
۴
۰
Jarota Jarocin
Finished
۱۴:۳۰
OKS Odra Opole
۱
۱
Polonia Bytom
Finished
۱۴:۳۰
Jonkopings Sodra
۱
۰
Helsingborgs IF
Finished
۱۵:۳۰
FC Kuressaare
۱
۱
JK Nomme Kalju
Finished
۱۵:۳۰
Vejle Boldklub
۰
۰
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۵:۳۰
PFC Cherno More Varna
۴
۲
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۵:۳۰
FK Pardubice B
۱
۲
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۵:۳۰
Kjelsas Oslo
۱
۱
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۵:۳۰
SV Frauental
۱
۲
SV Allerheiligen
Finished
۱۵:۳۰
Borac Cacak
۰
۴
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۵:۳۰
FC CSKA 1948
۴
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۵:۳۰
TSV Steinbach
۵
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۵:۳۰
NK Dugo Selo
۲
۱
NK Hask Zagreb
Finished
۱۵:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۴
۰
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۵:۳۰
FK Radnicki Beograd
۰
۰
Radomlje
Finished
۱۶:۰۰
NK Dugopolje
۰
۱
Vukovar 1991
Finished
۱۶:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۲
FK Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
Breidablik Kopavogur
۳
۱
UMF Selfoss
Finished
۱۶:۳۰
Skeid Oslo
۱
۰
Moss
Finished
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۲
۰
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
MFK Skalica
۲
۲
SK Lisen
Finished
۱۷:۰۰
Vasteras SK FK
۳
۰
IF Brommapojkarna
Finished
۱۷:۳۰
Baltyk Gdynia
۲
۲
Stolem Gniewino
Finished
۱۷:۳۰
Hammarby IF
۳
۵
SK Brann Bergen
Finished
۱۷:۳۰
Norrby IF
۱
۲
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
SC Kalsdorf
۲
۱
Usv Mettersdorf
Finished
۱۷:۳۰
FK MAS Taborsko
۲
۰
FK Pribram
Finished
۱۷:۳۰
FK Haugesund
۳
۰
Vard Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
Utsiktens BK
۰
۲
Orgryte IS
Finished
۱۸:۳۰
Silkeborg IF
۳
۲
IFK Norrkoping
Finished
۱۸:۳۰
TSV Hartberg
۲
۲
St. Anna
Finished
۱۸:۳۰
SonderjyskE
۰
۲
Landskrona Bois
Finished
۱۹:۰۰
Kremser SC
۰
۳
SKU Amstetten
Finished
۱۹:۳۰
FC Copenhagen
۰
۰
IF Elfsborg
inprogress
۲۰:۳۰
St Patrick's Athletic
۱
۰
Sligo Rovers FC
inprogress
۲۰:۳۰
Tartu Kalev
۲
۰
JK Nomme United
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia New South Wales U20 League
St George City FA U20
۰
۲
Rockdale Ilinden U20
Finished
۰۹:۳۰
  Wales Welsh Cup
Connah's Quay Nomads
۵
۰
Airbus UK
Finished
۱۷:۳۰
Bala Town
۲
۰
Briton Ferry Athletic FC
Finished
۱۷:۳۰
Cwmbran Celtic
۱
۳
The New Saints FC
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Valladolid B
۵
۳
Polvorin FC
inprogress
۱۹:۳۰
Burgos Promesas
۱
۲
Real Oviedo II
Finished
۱۹:۰۰
  Tanzania Premier League
Young Africans
۲
۰
Namungo FC
Finished
۱۹:۰۰
Dodoma
۰
۰
Azam FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Belgium Super League Women
Club Brugge (W)
۱
۰
Zulte-Waregem (W)
Finished
۱۸:۴۵
Standard Liege (W)
۱
۲
Anderlecht (W)
Finished
۱۶:۰۰
Eendracht Aalst (W)
۰
۲
White Star Woluwe (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Scotland League One
Alloa Athletic
۱
۰
Peterhead
Finished
۱۸:۳۰
Airdrieonians FC
۱
۰
Clyde FC
Finished
۱۸:۳۰
Dunfermline
۲
۰
Montrose
Finished
۱۸:۳۰
Queen of the South
۱
۰
FC Edinburgh
Finished
۱۸:۳۰
Kelty Hearts
۱
۲
Falkirk FC
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Serra FC ES
۲
۱
Rio Branco ES
Finished
۰۲:۳۰
  England Super League Women
Leicester (W)
۰
۲
Manchester City (W)
Finished
۱۵:۰۰
Aston Villa (W)
۱
۱
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Turkey 1. Lig
Erzurum BB
۱
۲
Tuzlaspor
Finished
۱۴:۰۰
Bandirmaspor
۱
۴
Denizlispor
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۱
۳
Pendikspor
Finished
۱۶:۳۰
Caykur Rizespor
۵
۰
Yeni Malatyaspor
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
Villarreal B (W)
۳
۲
UD Collerense (W)
Finished
۱۳:۴۵
CD Parquesol CF B (W)
۱
۷
Umia CF (W)
Finished
۱۹:۰۰
Eibar B (W)
۱
۰
Real Sociedad B (W)
Finished
۱۵:۱۵
Elche CF (W)
۲
۱
Granada B (W)
Finished
۱۵:۳۰
UD Geneto Del Teide (W)
۰
۱
CD Pena La Amistad (W)
Finished
۱۵:۳۰
CD Tarsa (W)
۳
۰
CD Julio Suarez (W)
Finished
۱۸:۰۰
Salamanca (W)
۵
۴
CD Daimiel Futbol (W)
Finished
۱۸:۳۰
CD Riudoms (W)
۳
۲
Vic Riuprimer Refo (W)
Finished
۱۸:۳۰
Real Aviles CF (W)
۱
۰
Gijon FF (W)
Finished
۱۸:۳۰
ADFB La Rambla (W)
۴
۰
Sevilla B (W)
inprogress
۱۹:۳۰
CF Casa Pastores (W)
۲
۲
Las Majoreras (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Greece U19 Super League
Ionikos U19
۱
۲
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۲:۱۵
Panaitolikos U19
۱
۰
Asteras Tripolis U19
Finished
۱۳:۳۰
Atromitos U19
۰
۱
AEK Athens U19
Finished
۱۴:۳۰
Panathinaikos U19
۲
۰
Lamia U19
Finished
۱۶:۳۰
  Israel National League U19
Gadna Tel Aviv U19
۲
۱
Maccabi Yaffo Kabilio U19
Finished
۱۲:۱۵
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
۰
۱
Ashdod Rafi Elbaz U19
Finished
۱۰:۳۰
Hapoel Kfar Saba U19
۸
۱
Tzeirei Kafr Kanna U19
Finished
۱۲:۳۰
FC Nesher U19
۱
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Herzliya U19
۳
۱
Maccabi Achi Nazareth U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۳
۳
Hapoel Ironi Acre U19
Finished
۱۴:۰۰
Shimshon Tel Aviv Raya U19
۳
۱
Hapoel Marmorek Irony Rehovot U19
inprogress
۱۹:۳۰
Hapoel Hod Hasharon U19
۱
۱
Maccabi Herzliya U19
Finished
۱۲:۲۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۳
۰
Sektzia Nes Tziona FC U19
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
CD Tapatio
۲
۲
Celaya
Finished
۰۲:۳۰
  Finland Liigacup, Group A
FC Honka Espoo
۱
۱
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۶:۳۰
FC Inter Turku
۱
۰
IFK Mariehamn
Finished
۱۵:۳۰
  England National League
Altrincham
۰
۰
Wrexham
inprogress
۲۰:۵۰
Torquay United
۱
۲
Notts County
Finished
۱۸:۳۰
Eastleigh
۱
۰
Woking FC
Finished
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۲
۲
Maidstone Utd
Finished
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۱
۰
Chesterfield
Finished
۱۸:۳۰
Southend United
۲
۰
York City FC
Finished
۱۸:۳۰
Wealdstone FC
۱
۰
Dagenham & Redbridge
Finished
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۰
۱
Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
Bromley
۱
۱
Maidenhead United
Finished
۱۸:۳۰
Solihull Moors
۰
۲
Gateshead
Finished
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۲
۰
Dorking Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
  South Africa Premier League
Supersport United
۲
۰
Cape Town City
Finished
۱۹:۰۰
Chippa United
۱
۲
Stellenbosch FC
Finished
۱۷:۰۰
Orlando Pirates FC
۰
۱
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۱۷:۰۰
Golden Arrows
۱
۲
Royal AM
Finished
۱۷:۰۰
Marumo Gallants FC
-
-
Sekhukhune United
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Spain Primera Division Women
Deportivo Alaves (W)
۰
۲
Levante UD (W)
Finished
۱۸:۳۰
Valencia (W)
۱
۱
Real Madrid (W)
inprogress
۲۰:۴۵
Alhama CF (W)
۰
۰
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۰
۱
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۳
۲
Villarreal CF U19
Finished
۱۴:۰۰
  Italy Serie B
Benevento
۱
۲
SSC Venezia
Finished
۱۶:۳۰
SPAL 1907 Ferrara
۳
۴
Bari
Finished
۱۶:۳۰
Calcio Como
۰
۲
Frosinone
Finished
۱۸:۴۵
AC Perugia
۴
۰
Brescia
Finished
۱۶:۳۰
Cosenza
۰
۰
Ternana
Finished
۱۶:۳۰
Pisa
۰
۱
FC Sudtirol Bolzano
Finished
۱۶:۳۰
Cittadella
۳
۰
Ascoli
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie A Women
Sampdoria (W)
۱
۴
Fiorentina (W)
Finished
۱۵:۰۰
Como (W)
۰
۱
AS Roma (W)
Finished
۱۵:۰۰
Juventus FC (W)
۱
۲
AC Milan (W)
Finished
۱۷:۰۰
ASD Pomigliano (W)
۰
۰
Parma (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Amora FC (W)
۰
۳
SF Damaiense (W)
Finished
۱۴:۳۰
CA Ouriense (W)
۱
۱
Braga (W)
Finished
۱۶:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۰
۲
Sporting (W)
Finished
۱۸:۳۰
Famalicao (W)
۱
۰
CS Maritimo Funchal (W)
Finished
۱۴:۳۰
Torreense (W)
۱
۲
Vilaverdense (W)
Finished
۱۸:۳۰
SL Benfica (W)
۹
۰
Clube de Albergaria (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Costa Rica U20 League
Guadalupe FC U20
۲
۲
AD San Carlos U20
Finished
۰۱:۳۰
Alajuelense U20
۲
۰
Municipal Perez Zeledon U20
Finished
۰۲:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Real Madrid U19
۶
۰
CF Rayo Majadahonda U19
Finished
۱۵:۳۰
AD Alcorcon U19
۱
۱
Leganes U19
Finished
۱۴:۳۰
Cultural Leonesa U19
۰
۱
CD Colegios Diocesanos U19
Finished
۱۶:۰۰
UD La Cruz Villanovense U19
۲
۳
Fuenlabrada U19
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Mutilvera
۳
۰
SD Beasain
Finished
۱۹:۰۰
AD San Juan
۱
۱
Cirbonero
inprogress
۱۹:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Tamworth FC
۳
۱
Mickleover Sports
Finished
۱۷:۳۰
Coalville Town FC
۳
۰
AFC Rushden And Diamonds
Finished
۱۸:۳۰
Stratford Town
۱
۱
Ilkeston FC
Finished
۱۸:۳۰
Rushall Olympic
۷
۲
Redditch United FC
Finished
۱۸:۳۰
Bedford Town FC
۳
۴
Leiston Football Club
Finished
۱۸:۳۰
Alvechurch
۱
۳
Nuneaton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Needham Market
۱
۲
Kings Langley FC
Finished
۱۸:۳۰
St Ives Town
۳
۲
Hitchin Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Stourbridge FC
۱
۲
Basford Utd
Finished
۱۸:۳۰
Barwell FC
۲
۱
Royston Town
Finished
۱۸:۳۰
Bromsgrove Sporting
۳
۱
Hednesford Town
Finished
۱۸:۳۰
  Wales Cymru South
Taffs Well
۰
۲
Goytre United
Finished
۱۷:۳۰
  France Ligue 2
AS St. Etienne
۳
۲
Annecy FC
Finished
۱۷:۳۰
  England League Two
Stockport
۳
۲
Tranmere Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Northampton Town
۰
۰
Walsall FC
Finished
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۱
۰
AFC Wimbledon
Finished
۱۸:۳۰
Newport County FC
۲
۱
Swindon Town
Finished
۱۶:۱۵
Crewe Alexandra
۰
۳
Grimsby Town
Finished
۱۸:۳۰
Carlisle United
۰
۱
Harrogate Town
Finished
۱۸:۳۰
Gillingham
۱
۰
Crawley Town
Finished
۱۸:۳۰
Doncaster Rovers
۰
۱
Hartlepool United
Finished
۱۸:۳۰
Salford City
۲
۱
Rochdale
Finished
۱۸:۳۰
Bradford City
۱
۱
Mansfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۰
۰
Stevenage Borough
Finished
۱۸:۳۰
Colchester United
۱
۱
Barrow FC
Finished
۱۸:۳۰
  England National League North
Chester FC
۱
۲
Spennymoor Town
Finished
۱۸:۳۰
Alfreton Town FC
۳
۱
Boston United FC
Finished
۱۸:۳۰
Buxton
۱
۰
Kings Lynn
Finished
۱۸:۳۰
Gloucester City FC
۵
۱
Bradford Park Avenue
Finished
۱۸:۳۰
Leamington FC
۰
۱
Blyth Spartans FC
Finished
۱۸:۳۰
Darlington
۳
۱
AFC Telford United
Finished
۱۸:۳۰
Farsley Celtic F.C.
۱
۰
Hereford FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Fylde
۳
۱
Curzon Ashton
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough Sports
۲
۰
Brackley Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Chorley
۱
۲
Southport FC
Finished
۱۸:۳۰
Banbury United FC
۰
۳
Kettering Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۰
۱
Scarborough Athletic
Finished
۱۸:۳۰
  England Isthmian League Premier
Bishop's Stortford
۳
۰
Corinthian Casuals
Finished
۱۸:۳۰
Folkestone Invicta FC
۱
۲
AFC Hornchurch
Finished
۱۸:۳۰
Aveley
۲
۰
Bowers & Pitsea
Finished
۱۸:۳۰
Wingate & Finchley FC
۱
۰
Cray Wanderers FC
Finished
۱۸:۳۰
Potters Bar Town FC
۲
۲
Haringey Borough
Finished
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۴
۲
Brightlingsea Regent
Finished
۱۸:۳۰
Billericay Town FC
۰
۴
Enfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Herne Bay
۰
۲
Horsham FC
Abandoned
۱۸:۳۰
Carshalton Athletic FC
۰
۲
Canvey Island FC
Finished
۱۸:۳۰
Lewes FC
۳
۰
Kingstonian FC
Finished
۱۸:۳۰
Hastings United FC
۰
۰
Margate FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Cd Tarancon
۱
۱
Illescas
inprogress
۱۹:۳۰
CD Villacanas
۰
۱
Conquense
Finished
۱۹:۰۰
  Malta Challenge League
Tarxien Rainbows FC
۲
۲
Zejtun Corinthians FC
Finished
۱۹:۰۰
Mtarfa
۰
۱
Lija Athletic
Finished
۱۶:۳۰
Swieqi United FC
۲
۱
Marsaskala
Finished
۱۹:۰۰
Vittoriosa Stars
۱
۳
Attard
Finished
۱۶:۳۰
  Palestine West Bank League
Markaz Askar
۰
۱
Al-Ahli Qalqilya
inprogress
۱۹:۳۰
Islami Qalqilya
۰
۲
Shabab Al Amaari
Finished
۱۶:۳۰
Mosaset Al Bireh
۰
۱
Shabab Al-Dhahiriya SC
Finished
۱۶:۳۰
Al Khalil
۰
۲
Shabab Alsamu
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
CE Europa U19
۲
۰
Gimnastic de Tarragona U19
inprogress
۲۰:۰۰
Sabadell U19
۰
۱
Barcelona U19
Finished
۱۴:۰۰
Girona U19
۱
۰
CF Badalona U19
Finished
۱۵:۳۰
Cornella U19
۱
۲
Espanyol U19
Finished
۱۳:۰۰
Fundacio Esportiva Grama U19
۰
۲
Real Zaragoza U19
Finished
۱۸:۳۰
Damm U19
۰
۰
SD Huesca U19
inprogress
۲۱:۰۰
  Spain Segunda Division Women
Atletico Madrid B (W)
۰
۱
Racing Santander (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Real Betis B (W)
۳
۰
La Solana (W)
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa (W)
۱
۲
Real Madrid B (W)
Finished
۱۷:۴۵
Sardoma CF (W)
۰
۰
CD Parquesol CF (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Athletic Bilbao C (W)
۰
۱
Zaragoza CFF (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Austria OFB Cup
Wiener SK
۰
۰
SV Ried
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Deportivo La Coruna
-
-
Merida
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Real Balompedica Linense
۲
۳
Linares Deportivo
inprogress
۱۹:۳۰
Talavera
-
-
Algeciras CF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Sergipano A1
Lagarto AC
-
-
Dorense
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Netherlands Tweede Divisie
HHC Hardenberg
۰
۲
OFC Oostzaan
Finished
۱۷:۰۰
Katwijk
۳
۰
Quick Boys
Finished
۱۶:۳۰
FC Lisse
۲
۲
SV Spakenburg
Finished
۱۷:۰۰
IJsselmeervogels
۲
۳
Excelsior Maassluis
Finished
۱۷:۳۰
Rijnsburgse Boys
۰
۲
Amsterdam FC
Finished
۱۷:۳۰
Kozakken Boys
۲
۰
Volendam Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Koninklijke HFC
۱
۰
Scheveningen
Finished
۱۸:۰۰
Sparta Rotterdam Reserves
۰
۳
Noordwijk
inprogress
۱۹:۳۰
Tielse EC
۱
۰
De Treffers
inprogress
۲۰:۳۰
  Hungary NB I
Paksi FC
۰
۰
Kecskemeti TE
Finished
۱۷:۰۰
Budapest Honved FC
۱
۱
Kisvarda FC
inprogress
۱۹:۳۰
MOL Fehervar FC
-
-
Debreceni VSC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  France National 2, Group A
Blois Foot 41
۰
۱
Rouen
inprogress
۲۰:۳۰
Racing Club de France
۱
۱
FC Chambly Thelle
Finished
۱۷:۳۰
Vannes
۰
۰
Chateaubriant
inprogress
۲۱:۰۰
Rennes II
۱
۰
US St. Malo
Finished
۱۸:۳۰
AS Beauvais Oise
۰
۱
Guingamp II
inprogress
۲۰:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
AJ Auxerre U19
۲
۰
US Torcy U19
Finished
۱۷:۰۰
  Thailand Thai League 2
Udon Thani FC
۰
۷
Krabi FC
Finished
۱۴:۰۰
Trat FC
۲
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangmai United FC
۱
۲
Samut Prakan City FC
Finished
۱۵:۰۰
Raj Pracha
۰
۳
Ayutthaya United FC
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Fiorenzuola
۰
۱
Olbia Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Cesena FC
۲
۰
Siena 1904
inprogress
۲۰:۰۰
US Pontedera 1912
۲
۰
US Alessandria 1912
inprogress
۲۰:۰۰
Recanatese
۰
۰
Imolese Calcio
inprogress
۲۰:۰۰
Rimini Calcio
۰
۱
Gubbio
inprogress
۲۰:۰۰
San Donato Tavarnelle
۱
۱
Vis Pesaro 1898
Finished
۱۷:۰۰
Carrarese
۱
۰
Aquila 1902 Montevarchi
Finished
۱۷:۰۰
AC Ancona
۲
۱
AC Reggiana 1919
inprogress
۲۰:۰۰
ASD Torres
۱
۱
Lucchese Libertas
Finished
۱۷:۰۰
ACD Virtus Entella
۲
۰
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۷:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 16
Correcaminos III
۰
۱
FC Santiago
Finished
۰۱:۳۰
  Uganda Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۱
۰
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lady Doves FC (W)
۰
۱
Olila High School (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Algeria U19 League
JS Saoura U19
۳
۱
ASM Oran U19
Finished
۱۱:۳۰
JSM Skikda U19
۳
۲
AS Ain M'lila U19
Finished
۱۱:۳۰
CA Batna U19
۳
۲
NRB Teleghma U19
Finished
۱۱:۳۰
ASO Chlef U19
۲
۱
WA Boufarik U19
Finished
۱۱:۳۰
CS Constantine U19
۱
۱
MO Constantine U19
Finished
۱۱:۳۰
ES Setif U19
۲
۲
RC Kouba U19
Finished
۱۱:۳۰
JS Kabylie U19
۶
۰
MCB Oued Sly U19
Finished
۱۱:۳۰
GC Mascara U19
۱
۲
JSM Tiaret U19
Finished
۱۱:۳۰
MC El Eulma U19
۱
۰
HB Chelghoum Laid U19
Finished
۱۱:۳۰
USM El Harrach U19
۲
۱
ES Ben Aknoun U19
Finished
۱۱:۳۰
MC Oran U19
۱
۱
MC Saida U19
Finished
۱۱:۳۰
  India I-League
Sreenidi Deccan
۳
۰
Churchill Brothers
Finished
۱۲:۰۰
  World Friendly Club Matches Women
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۰
۰
Roa (W)
Finished
۱۲:۳۰
Stabaek IF (W)
۲
۲
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Lecce U19
۱
۰
Hellas Verona U19
Finished
۱۳:۳۰
Inter Milan U19
۴
۰
Napoli U19
Finished
۱۵:۳۰
Sassuolo U19
۲
۰
AC Milan U19
Finished
۱۷:۳۰
Cagliari U19
۱
۱
Frosinone U19
Finished
۱۵:۳۰
Empoli U19
۳
۰
Torino U19
Finished
۱۷:۰۰
Udinese U19
۲
۲
Atalanta U19
Finished
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 3
Royal Thai Air Force FC
۲
۳
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۰۰
Kanjanapat FC
۱
۳
Hua Hin City
Finished
۱۲:۰۰
Chamchuri United FC
۱
۰
North Bangkok University
Finished
۱۲:۰۰
Thonburi United FC
۰
۰
Royal Thai Army FC
Finished
۱۲:۰۰
Sisaket United
۱
۰
Nakhonratchasima United FC
Finished
۱۳:۳۰
Phattalung FC
۲
۰
Nara United FC
Finished
۱۴:۰۰
Pattaya Dolphins
۱
۰
Banbueng FC
Finished
۱۴:۳۰
KohKwang FC
۰
۲
Warship United FC
Finished
۱۲:۰۰
Siam FC
۱
۱
Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Ang Thong FC
۱
۱
Lopburi City FC
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal U23 League
Sporting Lisboa U23
۲
۱
Maritimo U23
Finished
۱۴:۳۰
Gil Vicente FC U23
۰
۰
SC Farense U23
Finished
۱۴:۳۰
Rio Ave U23
۰
۰
Portimonense U23
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 1
Chiangrai United FC
۳
۲
Prachuap FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۰۰
Sukhothai FC
۲
۱
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Virtus Francavilla U19
۴
۱
Gubbio U19
Finished
۱۵:۰۰
Pro Sesto U19
۳
۱
Vis Pesaro U19
Finished
۱۷:۳۰
AP Turris Calcio ASD U19
۵
۱
Fermana U19
Finished
۱۷:۰۰
Avellino U19
۱
۰
Palermo U19
Finished
۱۷:۰۰
Bari U19
۰
۳
Potenza Calcio U19
Finished
۱۷:۰۰
Latina U19
۰
۱
Foggia U19
Finished
۱۷:۰۰
Juve Stabia U19
۱
۲
Catanzaro Calcio 2011 U19
Finished
۱۷:۳۰
  India Indian Super League
Mumbai City FC
۱
۱
Hyderabad FC
Finished
۱۵:۳۰
Northeast United FC
۰
۲
Jamshedpur FC
Finished
۱۷:۳۰
  Republic of Kosovo Cup
KF Ballkani
۲
۰
A&N Prizren
Finished
۱۵:۳۰
KF Feronikeli
۱
۰
KF Trepca 89 Mitrovice
Finished
۱۵:۳۰
KF Liria Prizren
۲
۳
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۵:۳۰
KF Flamurtari
۱
۲
KF Vushtrria
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga West
SC Rot-Weiss Oberhausen
۵
۰
1. FC Koln II
Finished
۱۶:۳۰
FC Schalke 04 II
۴
۱
SV Rodinghausen
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Koln
۶
۰
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۳
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Duren
۲
۰
SV Straelen
Finished
۱۶:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۵
۱
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Kaan-Marienborn
۳
۰
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
  Germany 3.Liga
FC Ingolstadt 04
۱
۲
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۶:۳۰
FSV Zwickau
۱
۱
SV Meppen
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۷
۱
Hallescher FC
Finished
۱۶:۳۰
SV Wehen Wiesbaden
۱
۱
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۶:۳۰
VfL Osnabruck
۳
۱
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Saarbrucken
۰
۴
SV Elversberg
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Orduspor 1967
۲
۰
Turgutluspor
Finished
۱۴:۳۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Rams
۳
۱
Baynounah SC
Finished
۱۶:۴۵
  Northern Ireland Irish Cup
Larne
۲
۱
Linfield FC
Finished
۱۸:۳۰
Portadown FC
۰
۳
Glentoran FC
Finished
۱۸:۳۰
Institute FC Londonderry
۰
۱
Ballyclare
Finished
۱۸:۳۰
Cliftonville FC
۲
۲
Coleraine FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ballymena United FC
۴
۱
Newington FC
Finished
۱۸:۳۸
  Portugal Liga 3, Group A
Fafe
۱
۴
Sporting Braga B
Finished
۱۸:۳۰
CDC Montalegre
۱
۲
Varzim SC
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes B
۱
۳
SC Sao Joao Ver
Finished
۱۸:۳۰
Felgueiras 1932
۰
۰
Cfc-Cf Canelas 2010
inprogress
۲۰:۳۰
  England Northern League Division One East
Grantham Town
۰
۱
Hebburn Town
Finished
۱۸:۳۰
Grimsby Borough
۰
۱
Ossett United
Finished
۱۸:۳۰
  England National League South
Slough Town FC
۱
۱
Dover Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
St. Albans City
۲
۱
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۸:۳۰
Welling United
۲
۲
Dartford FC
Finished
۱۸:۳۰
Weymouth FC
۲
۱
Dulwich Hamlet FC
Finished
۱۸:۳۰
Concord Rangers FC
۰
۱
Farnborough FC
Finished
۱۸:۳۰
Cheshunt FC
۰
۰
Hemel Hempstead Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
۲
۱
Worthing FC
Finished
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۰
۲
Bath City
Finished
۱۸:۳۰
Ebbsfleet United FC
۲
۰
Havant & Waterloville FC
Finished
۱۸:۳۰
Eastbourne Borough FC
۰
۳
Taunton Town
Finished
۱۸:۳۰
Hungerford Town
۱
۳
Oxford City FC
Finished
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
۱
۲
Braintree Town FC
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Sanremese
۱
۱
Borgosesia
Finished
۱۷:۰۰
AC Legnano
۲
۰
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
AC Bra
۰
۰
Pinerolo
Finished
۱۷:۰۰
US Fezzanese
۳
۰
Chisola
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland League Two
East Fife
۱
۱
Stirling Albion
Finished
۱۸:۳۰
Elgin City
۱
۱
Albion Rovers FC
Finished
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۲
۱
Stranraer
Finished
۱۸:۳۰
Bonnyrigg Rose
۱
۲
Annan Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Stenhousemuir
۱
۱
Dumbarton
Finished
۱۸:۳۰
  England Northern Premier League
South Shields
۲
۰
Lancaster City
Finished
۱۸:۳۰
Ashton United
۱
۰
Morpeth Town
Finished
۱۸:۳۰
Liversedge
۱
۳
Belper Town
Finished
۱۸:۳۰
Marske Utd FC
۲
۴
Guiseley
Finished
۱۸:۳۰
Nantwich Town
۲
۱
Atherton Collieries
Finished
۱۸:۳۰
Matlock Town
۱
۰
FC United of Manchester
Finished
۱۸:۳۰
Bamber Bridge
۱
۱
Stalybridge Celtic FC
Finished
۱۸:۳۰
Warrington Town
۲
۰
Stafford Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Radcliffe Borough
۱
۱
Marine
Finished
۱۸:۳۰
Hyde United FC
۰
۱
Warrington Rylands
Finished
۱۸:۳۰
Gainsborough Trinity
۰
۱
Whitby Town
Finished
۱۸:۳۰
  Botswana Premier League
Township Rollers
۲
۰
Holy Ghost SC
Finished
۱۷:۳۰
Botswana Defence Force
۰
۳
Orapa United FC
Finished
۱۷:۰۰
Police XI SC
۱
۲
Nico United
Finished
۱۷:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Nantes U19
۳
۳
FC Brest U19
Finished
۱۷:۰۰
Esof Vendee La Roche S Yon U19
۱
۳
Stade Rennais U19
Finished
۱۴:۰۰
Le Mans U19
۲
۱
Stade Lavallois Mayenne FC U19
Finished
۱۷:۰۰
  Scotland Lowland League
Edinburgh University
۰
۵
Cowdenbeath
Finished
۱۸:۳۰
Gretna 2008
۰
۲
Heart of Midlothian FC II
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Schwarz Weiss Essen
۱
۲
SF Hamborn 07
Finished
۱۸:۳۰
KFC Uerdingen 05
۰
۰
Sonsbeck
inprogress
۲۰:۳۰
  Zanzibar Premier League
Zimamoto SC
۲
۰
Taifa Jangombe
inprogress
۱۹:۳۰
Malindi
۰
۱
Kundemba FC
Finished
۱۶:۳۰
  France National 2, Group C
Olympique Lyon 2
۰
۳
Lyon Duchere
Finished
۱۸:۳۰
US Marignane
۱
۰
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
inprogress
۲۰:۳۰
RC Grasse
۱
۰
Hyeres F.C.
inprogress
۲۰:۳۰
Toulon Var
۱
۰
Sete 34 FC
inprogress
۲۰:۳۰
St. Priest
۱
۰
Aubagne
inprogress
۲۰:۳۰
  Oman Professional League
Al Seeb
۰
۰
AL Musannah
Finished
۱۸:۴۵
Al Nahda
۱
۰
Oman FC
Finished
۱۶:۴۵
  Ivory Coast Ligue 1
ES Bafing
۰
۰
Lys Sassandra
Finished
۱۹:۰۰
Bouake FC
۰
۰
Stade d'Abidjan
Finished
۱۹:۰۰
FC San Pedro
-
-
Sporting Club de Gagnoa
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Compostela U19
۲
۱
Ural CF U19
Finished
۱۹:۰۰
Real Oviedo U19
۱
۰
Coruxo FC U19
Finished
۱۸:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Rayo Ibense
۴
۰
Hercules II
Finished
۱۹:۰۰
CD Acero
۱
۳
Silla CF
inprogress
۱۹:۳۰
Patacona FC
۱
۲
Atzeneta
Finished
۱۸:۳۰
Jove Espanol
۰
۱
Torrent CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Mali Premiere Division
USC Kita
۱
۱
Yeelen Olympique
Finished
۱۹:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Lagun Onak
-
-
Urduliz FT
inprogress
۱۹:۳۰
CD Basconia
۰
۱
Barakaldo
inprogress
۱۹:۳۰
CD Vitoria
۲
۲
SD Deusto
Finished
۱۸:۰۰
Pasaia KE
-
-
Aurrera de Vitoria
Finished
۱۹:۰۰
Aurrera de Ondarroa
۰
۰
Anaitasuna
Finished
۱۹:۰۰
SD Leioa
۲
۱
CD Padura
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
Real Union Club de Irun
۲
۲
CF Intercity
inprogress
۱۹:۳۰
Real Murcia
-
-
Real Sociedad B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
UE Cornella
-
-
FC Barcelona B
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  South Africa 1st Division
Hungry Lions FC
۲
۱
JDR Stars
Finished
۱۷:۰۰
University of Pretoria Students
۲
۱
Uthongathi
Finished
۱۷:۰۰
Polokwane City FC
۰
۰
Cape Town Spurs
Finished
۱۷:۰۰
  Gambia GFA 1st Division
Team Rhino FC
۰
۱
Real de Banjul FC
inprogress
۱۹:۳۰
Samger FC
۱
۱
Hawks FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Peru Liga 1
Atletico Grau
-
-
FBC Melgar Arequipa
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Cusco FC
۰
۳
Sport Huancayo
Finished
۰۰:۰۰
  Italy Serie D, Girone D
AC Prato
۰
۱
Salsomaggiore
Finished
۱۷:۰۰
Lentigione Calcio
۱
۰
Mezzolara
Finished
۱۷:۰۰
Ravenna Calcio
۱
۰
Crema 1908
Finished
۱۷:۰۰
US Corticella
۲
۱
AC Forli
Finished
۱۷:۰۰
  Mauritania Division 2
Star Arafat
۰
۱
AS Pompier
inprogress
۱۹:۳۰
  Malta Premier League
Gudja United
۳
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Floriana FC
۰
۱
Hamrun Spartans FC
Finished
۱۶:۳۰
Sirens FC
۱
۲
Mosta FC
Finished
۱۸:۴۵
Pieta Hotspurs FC
۰
۶
Gzira United FC
Finished
۱۸:۴۵
  Portugal Liga 3, Group B
Moncarapachense
۱
۲
FC Alverca
Finished
۱۴:۳۰
Fontinhas
۰
۱
Real SC Queluz
Finished
۱۸:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Sektzia Nes Tziona
۰
۱
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Tel-Aviv
۱
۱
Hapoel Bnei Sakhnin
Finished
۱۹:۰۰
Hapoel Katamon Jerusalem
۰
۱
Maccabi Netanya
inprogress
۱۹:۳۰
Hapoel Haifa
۱
۱
FC Ashdod
inprogress
۱۹:۳۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
۰
۰
Beitar Jerusalem
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Mineiro 1
Democrata Gov Valadares
۱
۱
Athletic Club MG
Finished
۰۳:۰۰
  Costa Rica Primera Division Women
Dimas Escazu (W)
۱
۴
Saprissa (W)
Finished
۰۳:۳۰
Sporting FC (W)
۱
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Indonesia Liga 3
Arsenio Arkan FC
۱
۲
PS Palembang
Finished
۱۰:۰۰
David FC
۱
۵
KMP Bumara FC
Finished
۱۲:۱۵
  Australia New South Wales League Two
South Coast Flame FC
۰
۰
Western Rage FC
Finished
۱۱:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Moroka Swallows Reserves
۳
۰
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۲:۳۰
Maritzburg United Reserves
۰
۲
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۱
۱
Royal AM Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Vietnam V-League
Hoang Anh Gia Lai
۰
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۳:۳۰
Hai Phong
۲
۲
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 13
UCAM Murcia CF B
۰
۲
Deportiva Minera
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Vanspor FK
۱
۰
Adiyaman FK
Finished
۱۴:۳۰
Karacabey Belediyespor
۴
۲
Pazarspor
Finished
۱۴:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۱
۱
Balikesirspor
Finished
۱۴:۳۰
Kocaelispor
۲
۱
Sariyer GK
Finished
۱۴:۳۰
Kastamonuspor
۰
۱
Utas Usakspor
Finished
۱۴:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
۰
۰
Fethiyespor
Finished
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۱
Serik Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Zonguldak Komurspor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۴:۳۰
Iskenderun
۱
۰
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
Ankara Demirspor
۲
۰
1928 Bucaspor
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Sile Yildizspor
۱
۰
Karsiyaka SK
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Somaspor
۱
۱
Amedspor SK
Finished
۱۳:۳۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۳
۰
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Arnavutkoy
۲
۱
Ankaraspor
Finished
۱۴:۳۰
Duzcespor
۰
۲
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Isparta 32 Spor
۶
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۴:۳۰
Sanliurfaspor
۰
۰
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۴:۳۰
Bursaspor
۰
۳
Corum Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۱
۱
Batman Petrolspor
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera A Women
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۰
۰
Social Atletico Television (W)
Finished
۱۵:۳۰
Huracan (W)
۱
۰
CA Independiente (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Uruguay Primera Division
Racing Club de Montevideo
۰
۲
Boston River
Finished
۱۶:۱۵
  Greece Gamma Ethniki, Group 5
Aris Petroupolis
۱
۱
AO Tympakiou
Finished
۱۶:۳۰
FC Marko
۱
۰
Almyros
Finished
۱۶:۳۰
AO Poros
۰
۰
Ethnikos Piraeus FC
Finished
۱۶:۳۰
AO Agia Paraskevi
۰
۱
Fostiras FC
Finished
۱۶:۳۰
Thyella Diastavroseos
۳
۱
AE Moschatou
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
۱
۰
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۰
۲
BFC Dynamo Berlin
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga North
Hamburger SV II
۳
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۶:۳۰
Kickers Emden
۱
۱
SSV Jeddeloh
Finished
۱۶:۳۰
KSV Holstein Kiel II
۲
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
Union Viera CF U19
۲
۰
CD Maspalomas U19
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
Omonia FC Aradippou
۰
۱
Peyia 2014
Finished
۱۶:۰۰
AE Zakakiou
۰
۰
Achyronas Onisillos
Finished
۱۶:۰۰
PAEEK
۰
۰
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۶:۰۰
  Cyprus 3. Division
ASIL FC Lysi
۲
۰
Ethnikos Assias
Finished
۱۶:۰۰
Thoi Lakatamias
۱
۰
Chalkanoras Idaliou
Finished
۱۶:۰۰
  Lebanon Premier League
Tripoli SC
۳
۱
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۵:۴۵
Tadamon Sour
۴
۱
Al Safa
Finished
۱۵:۴۵
Al Ansar Beirut
۳
۱
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon League Women
Eclair de Saa (W)
۰
۰
Eding Sport (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ebolowa (W)
۳
۰
Caiman Filles Douala (W)
Finished
۱۶:۰۰
Amazone FAP (W)
۰
۰
AS Awa FF (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Slovakia Cup
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۰
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya Super League
Mully Children Family
۲
۲
Mwatate United
Finished
۱۵:۳۰
Kajiado
۰
۱
Mombasa Elite
Finished
۱۵:۳۰
Gusii FC
۱
۰
Coastal Heroes
Finished
۱۵:۳۰
Darajani Gogo
۰
۰
Naivas FC
Finished
۱۵:۳۰
Kisumu All Stars
۳
۰
Vihiga United
Finished
۱۵:۳۰
  Ireland Leinster Senior Cup
University College Dublin FC
۱
۴
Shamrock Rovers FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
UC Cartes
۲
۱
UD Samano
Finished
۱۸:۴۵
SDA Albericia
۱
۲
UM Escobedo
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
CD Robres
۲
۰
CF Epila
Finished
۱۸:۳۰
  France National 2, Group D
FC Chamalieres
۱
۲
FC Nantes B
Finished
۱۸:۳۰
GOAL FC
۰
۰
Angouleme Charente FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Northern Ireland Championship 1
Dundela
۱
۱
Dergview
Finished
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Chesham United FC
۲
۰
Hendon FC
Finished
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۱
۱
Gosport Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Hayes & Yeading FC
۳
۱
North Leigh FC
Finished
۱۸:۳۰
Tiverton Town FC
۳
۰
Dorchester Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Hanwell Town
۲
۳
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Salisbury FC
۰
۱
Plymouth Parkway
Finished
۱۸:۳۰
Harrow Borough FC
۱
۰
Beaconsfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Winchester City
۲
۲
Merthyr Town
Finished
۱۸:۳۰
Hartley Wintney
۱
۱
Metropolitan Police FC
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Supermarine
۰
۰
Weston-super-Mare FC
Finished
۱۸:۳۰
Truro City FC
۴
۰
Yate Town FC
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Vilaverdense B (W)
۰
۴
Racing Power (W)
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria SC (W)
۲
۰
CF Benfica (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Estoril Praia (W)
۳
۰
SU Sintrense (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico U20 League
Leon U20
۳
۲
Pachuca U20
Finished
۱۸:۳۰
Cruz Azul U20
۱
۰
Tigres U20
Finished
۱۸:۳۰
Santos Laguna U20
۰
۱
Club America de Mexico U20
inprogress
۲۰:۳۰
  Scotland Championship
Inverness Caledonian Thistle
۲
۲
Greenock Morton
Finished
۱۸:۳۰
Hamilton Academicals FC
۱
۱
Dundee FC
Finished
۱۸:۳۰
Arbroath
۱
۲
Raith Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Partick Thistle
۰
۱
Cove Rangers
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
CD Llosetense
۱
۱
UD Collerense
Finished
۱۸:۳۰
CE Mercadal
۰
۰
CD Manacor
Finished
۱۸:۳۰
Constancia
۲
۰
PE Sant Jordi
Finished
۱۹:۰۰
CE Andratx
۴
۰
Poblense
Finished
۱۹:۰۰
  England Northern League Division One Midlands
Shepshed Dynamo
۰
۱
Cambridge City FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Conil CF
۳
۰
AD Ceuta FC B
Finished
۱۸:۴۵
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
CD Diocesano
۳
۴
Navalcarnero
Finished
۱۸:۴۵
  Israel Liga Bet North
Ihud Bnei Baka
۰
۰
Maccabi Ahi Iksal
inprogress
۲۱:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Deportivo Fabril
۳
۰
CD Estradense
Finished
۱۸:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 14
Plasencia
۴
۱
CD Don Alvaro
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Casalarreina CF
۰
۱
Agoncillo
Finished
۱۹:۰۰
Comillas CF
۰
۰
River Ebro
inprogress
۲۱:۰۰
Yague
۲
۱
Haro Deportivo
inprogress
۲۱:۰۰
  Burkina Faso Premier League
AS Police
۰
۰
Royal FC
Finished
۱۹:۰۰
Etoile Filante Ouagadougou
-
-
Vitesse FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Mali League Women
Super Lionnes (W)
۳
۱
AS Momo Sikasso (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  France National 2, Group B
Colmar
۱
۱
Sainte Genevieve Sports
inprogress
۱۹:۳۰
US Creteil
۱
۰
Metz II
inprogress
۲۰:۳۰
Fleury Merogis
۲
۰
Haguenau
inprogress
۲۰:۳۰
  Gambia Division 2
Kiang West FC
۱
۱
BK Milan
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
UD Torre del Mar
۲
۰
FC Malaga City
inprogress
۱۹:۳۰
  Sierra Leone Premier League
Bo Rangers FC
۱
۱
Central Parade FC
inprogress
۱۹:۴۵
  Mexico Liga Premier Serie B
Canoneros Marina
۰
۲
Club Calor
inprogress
۲۰:۳۰
  France National 3
Change
۱
۰
Le Poire SV
inprogress
۲۰:۳۰
  Saudi Arabia Premier League Women
Al Ahli Jeddah (W)
۲
۴
Al Hilal Riyadh (W)
inprogress
۲۰:۴۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Avance Ezcabarte
۱
۱
UDC Txantrea
Finished
۱۸:۳۰
Oberena
۰
۱
CD Cortes
Finished
۱۸:۳۰
Club Deportivo Huarte
-
-
CD Subiza
Finished
۱۸:۳۰
CF Ardoi
۱
۲
SD Lagunak
Finished
۱۸:۳۰
CD Beti Onak
-
-
Valle de Egues
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Paulista Serie A3
EC Sao Bernardo
-
-
Desportivo Brasil
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rio Preto
-
-
Bandeirante EC SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
EC Sao Bento
-
-
Mirassol FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Real Murcia U19
۲
۲
CD Castellon U19
Finished
۱۸:۳۰
  Germany Bundesliga Women
SC Freiburg (W)
۰
۴
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Curslack-Neuengamme
۰
۲
Hamburger SV III
Finished
۱۷:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
AE Lefkimmis
۲
۴
Tilikratis
Finished
۱۶:۲۰
  Cyprus First Division Women
Apollon Limassol FC (W)
۶
۰
Aris Limassol (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Kenya League Women
Vihiga Queens FC (W)
۲
۳
Ulinzi Starlets (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Ykkoscup
Mikkelin Palloilijat MP
۰
۲
HIFK
Finished
۱۳:۳۰
Japs
۵
۲
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۶:۴۵
JJK Jyvaskyla
۰
۳
FF Jaro
Finished
۱۶:۴۵
  Zambia Super League
NAPSA Stars FC
۰
۱
Power Dynamos
Finished
۱۴:۳۰
Kansanshi Dynamos
۰
۰
Lumwana Radiants
Finished
۱۶:۳۰
Chambishi FC
۱
۱
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۱
۱
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۳
۰
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
Zesco United
۱
۰
Green Eagles
Abandoned
۱۶:۳۰
Green Buffaloes
۱
۱
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Buildcon FC
۱
۲
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
  Morocco League Women
FAR Rabat (W)
۴
۰
AJN Larache (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Rwanda League Women
Rambura (W)
۰
۱
Kamonyi FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
ES Mutunda (W)
۱
۱
Kayonza WFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Namibia Premier League
Black Africa FC
۰
۱
Okahandja
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۵
۱
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۵:۳۰
SV Tasmania Berlin
۱
۱
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۶:۰۰
Rostocker FC
۱
۴
FC Hansa Rostock II
Finished
۱۶:۳۰
MSV Pampow
۳
۳
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۶:۳۰
  Seychelles Premier League
St Michel United
۲
۲
Saint Louis Suns United
Finished
۱۵:۳۰
Bel Air
۲
۰
Northern Dynamo FC
Finished
۱۸:۳۰
  Albania First Division
KF Luz i Vogel 2008
۰
۲
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
CA Talleres de Cordoba Reserves
۱
۲
Atletico Tucuman Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central Reserves
۲
۰
Tigre Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۰
۰
Argentinos Juniors Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
SV Blau-Weiss Zorbau
۱
۲
FSV Budissa Bautzen
Finished
۱۶:۰۰
SC Freital
۱
۰
VfB Auerbach
Finished
۱۶:۰۰
VfB 1921 Krieschow
۶
۱
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۶:۰۰
FC An der Fahner Hohe
۴
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۶:۰۰
Ludwigsfelder FC
۲
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۶:۰۰
SG Union Sandersdorf
۱
۳
VFC Plauen
Finished
۱۶:۰۰
FC Grimma
۱
۴
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۶:۰۰
  Finland Liigacup, Group B
FC Haka Valkeakoski
۱
۰
Ilves
Finished
۱۶:۱۵
Seinäjoen Jalkapallokerho
۳
۲
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۶:۱۵
KuPS Kuopio
۰
۱
AC Oulu
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
Brinkumer SV
۱
۶
Geestemunde
Finished
۱۶:۳۰
TuSpo Surheide
۳
۰
Werder Bremen III
Finished
۱۶:۳۰
Blumenthaler SV
۳
۲
KSV Vatan Sport Bremen
Finished
۱۷:۳۰
  San Marino Campionato
SS Virtus
۱
۱
FC Fiorentino
Finished
۱۷:۳۰
  Rwanda National League
Rutsiro FC
۱
۱
Mukura Victory
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۰
۱
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
Sportfreunde Lotte
۱
۰
TUS Bovinghausen 04
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Posidonas Neas Michanionas
۱
۰
Kavala
Finished
۱۶:۳۰
Orfeas Puma Xanthi
۱
۱
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Megas Alexandros Orfaniou
۰
۲
Agrotikos Asteras
Finished
۱۶:۳۰
  Egypt Division 2
Shoban Moslemen Qena
۲
۱
Fayoum FC
Finished
۱۶:۳۰
El Hammam
۱
۰
Alexandria Sporting Club
Finished
۱۶:۳۰
FC Masr (ZED)
۰
۰
Al Nasr Cairo
Finished
۱۷:۰۰
  Hong Kong Premier League Women
Wofoo Tai Po (W)
۰
۱
Kitchee (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Bujumbura City
۱
۱
Tigre Noir CS
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Paris Saint-Germain U19
۱
۲
Le Havre AC U19
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone C
Virtus Bolzano
۰
۲
Mestre
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
Alma Juventus Fano 1906
۲
۰
Porto D'Ascoli
Finished
۱۷:۰۰
  Kuwait Premier League
Al Fahaheel FC
۴
۱
Al-Naser
Finished
۱۷:۰۵
Kazma
۲
۰
Al-Qadsiya
inprogress
۱۹:۴۵
  Netherlands U21 League
NAC U21
۲
۰
PEC Zwolle U21
Finished
۱۷:۱۵
  Wales Cymru North
Gresford Athletic
۱
۳
Holyhead Hotspur
Finished
۱۷:۳۰
Conwy Borough
۰
۳
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Mold Alexandra
۳
۴
Cefn Druids AFC
Finished
۱۷:۳۰
Ruthin Town FC
۱
۰
Porthmadog
Finished
۱۸:۰۰
  Brazil Paulista Serie A2
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۰
۱
Novorizontino SP
Finished
۱۷:۳۰
Primavera SP
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
-
-
Monte Azul SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Goiano 1
Ipora EC
-
-
Inhumas Esporte Clube
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید